دستکش ضد برش استادکار


دستکش ضد برش استاد کاريکي از وسايل محافظتي شخصي است، که در مشاغل و صنايع مختلف کاربرد داردو مي تواند دست ها را در برابر انواع خطرات محيط هاي کاري صنعتي محافظت نمايد.


دستکش برش خورده و دوخته شده را مي توان با استفاده از مواد مقاوم در برابر برش يا با استفاده از مواد معمولي با روکش کامل تهيه کرد. نخست مواد برش داده مي شوند تا شکل بگيرند و سپس به يک دستکش دوخته شوند.دستکش کشباف بدون درز توسط يک دستگاه بافندگي صاف در يک قطعه بافته مي شوند.


دستکش ضد برش استاد کار پس از دوخت در برابر خطرات احتمالي که در محيط کار با آن روبه رو مي شود مورد ارزيابي قرار مي گيرد. دو استاندارد متداول براي اندازه گيري مقاومت در برابر برش دستکش استفاده مي شود. يکي در درجه اول در آمريکاي شمالي و ديگري در اروپا و آسيا استفاده مي شود.


دستکش ضد برش استادکار از لايهي نخيبا استحکام بالا ساخته شده است. کف دستکش اغلب با لاتکس جامد يا فوم پوشيده شده است. مواد اوليه مرغوب به کار رفته در آن باعث وزن کم دستکش  مي شود. جنس نخ به کار رفته در دستکش استاد کار به گونه اي است که براي دستها ضد حساسيت است و باعث افزايش ايمني مي شود.


دستکش استادکار در کارهاي ساختماني، در کارگاه جوشکاري ، تراشکاري و صنايع خودرو کاربرد دارد. به دليل انعطاف پذيري بالا ومقاومت در برابر اجسام برنده وراحتي در هنگام کار بهترين محافظ براي دستها مي باشد.


دستکش ضد برش استاد کار در رنگبندي مختلف تهيه مي شود. يکي از مولفه هاي موثر درقيمت دستکش ضد برش استاد کار جنس نخ ومواد به کار رفته در کف دستکش مي باشد. براي اطلاع از قيمت دستکش ضد برش استادکار مي توانيد به ليست قيمت در فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالامراجعه کرد.


فروشگاه اينترنتي ايمن ترافيک کالا


 


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

Kristen قيمت طلا به روز Kelly Jon Nick دستگاه ضد عفوني کننده دست در کافي شاپ ها محتواي آزاد چورو فميلي Elizabeth labarcafe